Pomocná ruka pro domácí pečující

14.11.2014 14:37

Pomáháte svým blízkým, rodičům, babičce, dědečkovi nebo sousedovi? Zaskočí Vás jejich nepřiměřené reakce? Zapomínají, kam si dali věci a ukládají je na neobvyklá místa? Ztrácí zájem o své koníčky? Dochází u nich ke změnám nálady a chování, uzavírají se do sebe? Mají problémy s udržováním chodu domácnosti? Vrací se neustále do minulosti? Jestliže jste alespoň na jednu otázku odpověděli ano, je projekt Nablízku určen právě Vám. Jedinou podmínkou je, že bydlíte ve Středočeském kraji, ale pomáhat svým blízkým můžete i v Praze.

V rámci projektu Nablízku přichází pomoc odborných lektorů přímo do Vašich domácností, kteří Vám poradí, jakou finanční podporu můžete získat, jak efektivně řešit problematické situace, jak fyzicky zvládnout nástrahy pečování, jak zvládat běžné denní činnosti, jak procvičovat paměť či spoustu dalších aktivit. Výstupem je sestavení plánu pomoci ušitého přímo na míru Vašich potřeb.

Projekt Nablízku je financován z OP LZZ a služby jsou poskytovány zdarma.

Připravujeme i setkání v Mělníku, Mladé Boleslavi, Říčanech a Kladně. Dopravu na workshopy zájemcům proplácíme. Přesný termín a přihlášku najdete na www.adoma-os.cz v sekci Nablízku či na tel. čísle 702 077 713.